
119 / 123
9.8.2011 - a nic :-)
tak pořád nic....a já myslela, že to toho 8. fakt vyjde..🙂
9. srp 2011
zkuste se zeptat na hamiltona....sice nic moc, ale většinou zabere...
9. srp 2011
neboj,kazdym dnem to prijde 🙂drzim pesti 🙂
9. srp 2011
neboj, všechno bude! Držím pěsti ať co nejdřív 😉
9. srp 2011
pěkné,to už bude každou chvíli,je to jen orientační,vydrž prďka vydrž!!
9. srp 2011
Tak toto se nám s Adámkem nepodařilo... teď už to bude každým dnem 🙂
9. srp 2011
Naprosto neuvěřitelné jak to uteklo, fakt jsme si nedávno psaly že teprve plánujete, pak jak jste do toho šli, hlídání ovulky a najednou 0dní do porodu, je to tak úžasné.Mně to příjde jako zázrak!
11. srp 2011
Všecko bude 🙂