icon
11 / 28
košilky - taky ještě po mě
avatar

Ty jsou super, hlavně pro novorozeňátko, netlačí a netrápíš sebe ani mimi s dlouhým navlékáním, šup šup a je to!

14. zář 2010
avatar

na léto k nezaplacení také jsem jich měla pár po nás a užili se neskutečně 😉

15. zář 2010
avatar

jó tak přesně tyhle jem měla na mysli..já je mám ještě po mým taťkovi :o))

14. kvě 2011
avatar

taky sme je uzily🙂

25. črc 2011