
11 / 28
košilky - taky ještě po mě
na léto k nezaplacení také jsem jich měla pár po nás a užili se neskutečně 😉
15. zář 2010
jó tak přesně tyhle jem měla na mysli..já je mám ještě po mým taťkovi :o))
14. kvě 2011
taky sme je uzily🙂
25. črc 2011

na léto k nezaplacení také jsem jich měla pár po nás a užili se neskutečně 😉
jó tak přesně tyhle jem měla na mysli..já je mám ještě po mým taťkovi :o))
taky sme je uzily🙂
Ty jsou super, hlavně pro novorozeňátko, netlačí a netrápíš sebe ani mimi s dlouhým navlékáním, šup šup a je to!