icon
14 / 28
avatar

Ta je super 🙂

13. zář 2010
avatar

😀 Kdo takovou neměl ať zvedne ruku! Super!

14. zář 2010
avatar

jěště ji máme nosí ji synovec hihi krásná je

15. zář 2010
avatar
vrtenka
autor

@brusinka.pusinka Jo tak i klukovi pasuje?

15. zář 2010
avatar

@vrtenka jasně že jo je modrá s červenou a nachalupě dobrý 😉

15. zář 2010
avatar
vrtenka
autor

tak to každopádně, taky využijem na chaloupce

15. zář 2010
avatar

tak velmi podobnou bude naše sluníčko nosit letos v zimě - vypadá v ní rooozkooošně

17. říj 2010