
14 / 28
😀 Kdo takovou neměl ať zvedne ruku! Super!
14. zář 2010
jěště ji máme nosí ji synovec hihi krásná je
15. zář 2010
vrtenka
autor@brusinka.pusinka Jo tak i klukovi pasuje?
15. zář 2010
@vrtenka jasně že jo je modrá s červenou a nachalupě dobrý 😉
15. zář 2010
vrtenka
autortak to každopádně, taky využijem na chaloupce
15. zář 2010
tak velmi podobnou bude naše sluníčko nosit letos v zimě - vypadá v ní rooozkooošně
17. říj 2010
Ta je super 🙂