
24 / 28
jééé v té spodní čepici jsem vyfocená v kočárku jak sedím 😉 to jsou ale vzpomínky 😉
15. zář 2010
vrtenka
autorjá jí říkám Otíkovská - trošku mi připomíná ty jeho sluchátka 🙂 asle je suprácká
15. zář 2010
krásné, taky tu spodní máme v bílé barvě.
25. únor 2011
Jé, tu spodní čepku mám taky, jen v bílé🙂