icon
1 / 18
avatar

To je fešanda 🙂

5. říj 2011
avatar

To je nádhera🙂

5. říj 2011
avatar

Nádhera 🙂 nebude jí v tom zima??

5. říj 2011
avatar

teda to je fešanda🙂

5. říj 2011
avatar

ježíš to je panenka 🙂

5. říj 2011
avatar

Úžasnééé 🙂

5. říj 2011
avatar

teda, malá bude kočka 🙂 moc krásné🙂

5. říj 2011
avatar

beruška 🙂 úžasné!

5. říj 2011
avatar

No tak to je nadhera... co nosi chlapecci? Mela bych to taky zacit resit...

5. říj 2011
avatar

To je slaďoučké

5. říj 2011
avatar
vrtenka
autor

@aemmi máme ještě na cestě svetřík a bude v zavince v kostele

5. říj 2011
avatar

Ta je slaďoučká, moc jí to sluší🙂

5. říj 2011
avatar

Překrásná 😵

5. říj 2011
avatar

úžasné...

5. říj 2011
avatar

nádherná princeznička 🙂

5. říj 2011
avatar

ty jsou úžasnééééé :o)

5. říj 2011
avatar

krásné!

5. říj 2011
avatar

krásná princezna :o)

7. říj 2011
avatar

Božinku až mám slzy na krajíčku jak je nádherná!Moc krásná beruška a jak jsem četla i hodná, takže vám dělá jen a jen radost, jen tak dál, posíláme pusinky! 🙂

10. říj 2011
avatar

Ty jsou úžasné, kde se dají sehnat? moc jí to sluší🙂

27. kvě 2012
avatar

děkuji moc

1. čer 2012