
1 / 18
To je nádhera🙂
5. říj 2011
Nádhera 🙂 nebude jí v tom zima??
5. říj 2011
teda to je fešanda🙂
5. říj 2011
ježíš to je panenka 🙂
5. říj 2011
Úžasnééé 🙂
5. říj 2011
teda, malá bude kočka 🙂 moc krásné🙂
5. říj 2011
beruška 🙂 úžasné!
5. říj 2011
No tak to je nadhera... co nosi chlapecci? Mela bych to taky zacit resit...
5. říj 2011
To je slaďoučké
5. říj 2011
Ta je slaďoučká, moc jí to sluší🙂
5. říj 2011
Překrásná 😵
5. říj 2011
úžasné...
5. říj 2011
nádherná princeznička 🙂
5. říj 2011
ty jsou úžasnééééé :o)
5. říj 2011
krásné!
5. říj 2011
krásná princezna :o)
7. říj 2011
Božinku až mám slzy na krajíčku jak je nádherná!Moc krásná beruška a jak jsem četla i hodná, takže vám dělá jen a jen radost, jen tak dál, posíláme pusinky! 🙂
10. říj 2011
Ty jsou úžasné, kde se dají sehnat? moc jí to sluší🙂
27. kvě 2012
27. kvě 2012
děkuji moc
1. čer 2012
To je fešanda 🙂