vrtenka
5. říj 2011
Zkouška šatiček - křtiny
😵 moc krásná holčička, bude jí to u křtu moooc slušet 🙂
5. říj 2011
úplný andílek 🙂
5. říj 2011
no to je krása, fakt andílek. 🙂 Až jsem zalitovala, že jsme malou pokřtít nenechali.☹
5. říj 2011
moc krasny
5. říj 2011
jé to je krásná princezna taky bych moc chtěla mít malýho tak krásně naparáděnýho na výtání občánků 🙂
7. říj 2011
Úplně náhodou, nemáš tyhle šatičky doma a nechceš je prodat? 🙂
8. bře 2017


















moooc krásný!!!