
13 / 18
já bych jí teda radši nechala tu bílou čepičku, ta mi k těm bílým šatičkám ladí víc, přijde mi to tak dokonalé...🙂
A nebo tu růžovou trošku přidat ještě na šatičky nebo třeba na botičky. Toť jen můj názor!🙂
5. říj 2011
jj urcite bilou a bily dudlik 🙂
5. říj 2011
Nejhezčí by byla ta krajková háčkovaná, ale bílá......
12. říj 2011
s růžovou čepičkou je to nádhera, vypadá jak panenka 🙂