Dnes druhý monitor a prý super nález - minulý týden CS 4 tento týden CS 6 a při CS8 se už nechává v porodnici ... tak že by příští týden, otvírám se prý hezky a kristýnka má 3,05 kg ... tak maliník asi zabírá 🙂 jsem ráda, že za týden je tu pokrok
Já měla CS10 cca 2 týdny před porodem a nikdo si mě tam nenechal 😀 Prý to není moc směrodatné. A já tomu i věřím, protože mi pak porod vyvolávali 🙂
Gratuluju, to je skvělé, za chvilku už bude Kristýnka u Tebe, jak rychle to uteklo, viď
Jinak se nestačím divit, jak se vám všem podařilo otěhotnět:
evol06, mami29, vv30, tkackac
@tygrisek09 strašně rychle to uteklo, už se na ni moc těšíme - už to může být každým dnem hurááááá
@vrtenka a kde se dá sehnat? a jak často se pije?
@monulka003 já jsem ho koupila v lékárně, je od megafytu...http://bylinne-caje.heureka.cz/megafyt-caj-z-li...
Piju půl litru denně
byla jsi dneska v Bohunicich? tak to jsme se mozna videly...ja tam dneska byla taky...asi od 11 do 13 hod. 🙂
@vrtenka ahoj, od kolikátého tt maliník piješ?
@snazilka_2011 začala jsem na začátku 38 týdne
No 3,05kg je pěknéééé na to že je tam tolerance +-500g a většinou se seknou a řeknou míň a pak je mimi větší 🙂 Já tipuju že bude mít 3300g 50cm 🙂
Jééé Kačenko, to by byly krásné míry, to by se mi taky líbilo. Dneska se mi zdálo, že budu rodit 29.7
ahojky, to je super, ještě chvilku a máš to za sebou! Taky jsem začala pít maliník a nějak se mi zdá, že se to všechno urychluje! Jen tak dál!