Dnešní kontrola: klid na lůžku s nohama hore 🙂 čípek se nám za týden zkrátil z 33 mm na 25 mm ...Kristýnce se chce nějak rychleji na svět 🙂 ... musíme ještě min. 2 týdny vydržet. papáme magnésko už 8 tablet denně. Kontrola zas za 10 dní.
držím palečky aby ještě kristýnka vydržela..
tak na tebe budu myslet aby se kristínka v pořádku donosila jak má a byla krásná a zdravá🙂hlavně se šetři aby nechtěla dřív na svět🙂
Hlavně Ilčo hodně odpočívej, malá má ještě času dost. Pěkně s knížkou do pelíšku, nohy nahoru a šetřit se. 8 x Mg denně to je mazec. Jsem tetanička a tolik hořčíku denně ještě nejím. Držím palečky.
jj holky, budeme odpočívat a musíme to min. ty 2 týdny vydržet
To dáš. Hlavně to chce pořád ležet a nohy hore. Mi to zvládli měsíc.
Držíme pěsti aby beruška ještě vydržela v bříšku až do termínu.Posíláme moc pusinek!!!!!!
Kristýnko, ještě u maminky pár týdnu vydrž.
Bacha na magnesko....ja ho brala taky a malem jsem porodila doma ve vane....