Dnešní kontrola - monitor: Kristýnka spala a spala, takže natočit se nepodařilo nic, kontrola: zatím to na porod nevypadá, kontrola zase ve čtvrtek ☹ - ale do Vánoc to prý bude 🙂
To by byl krásný dáreček pod stromeček ;o)
Tak aspon,že ti něco řekly 🙂 že do vánoc to bude 🙂
Hm, tak to "ooo dní do porodu" vypadá tak krásně a nic ☹ ale třeba Krystýnka překvapí 🙂
@estrela113
@flagicka Taky jsem ráda, že do Vánoc to vyjde 🙂)))))))
Holka, ty se snad nedočkáš.
@vrtenka Nejvíc se rodí v noci, možná překvapí, aspoň se na ní budete víc těšit a ona to ví ;o) Anebo se o nic v tom bříšku až moc dobře staráš, nediv se pak, že se ji nechce ven ... a ještě do tohohle počasí.
@estrela113 no právě, v bříšku má slušný Chorvatsko, tak co by se jí chtělo ven 🙂
@vrtenka Však ji věř, ona ví, kdy je nejlepší čas, aby se narodila. Aneb jak porodní asistentka na kurzu říkala: miminka to ví nejlíp (jak a kdy se otočit, jak se narodit, kdy spinkat, kdy papat a pod), jen rodiče to pořád kazí. ;o)))
@estrela113 jj však nic jiného nám nezbývá než čekat a nechat to na ní 🙂
@vrtenka my jdeme taky ve čtvrtek 🙂 Ptala jsi se třeba na hamiltona? Nevíš kolik dní je možno přenášet? Určitě přenášet dlouho nebudeš, ale jen pro informaci 🙂
@janulickaj1 Na Hamiltona jsem se neptala, asi to nepokládal za nutný či co ... uvidím co zas ve čtvrtek ... přenášet nechávají prý max 10 dní, většinou ne déle jak týden
@vrtenka tak držím palečky, ať už ty naše krásky budou brzo na světě ...
Aaaaa že by? Dnes žádné psaní.... to je podezřelé 🙂))) Jdu kouknout na mobil 😀
Tak vidíš, máš dobrý vyhlídky 🙂