Kontrola ve 4 týdnech, malá má 4,18 kg a 55,5 cm, pan doktor říkal, excelentní přírustek, jde vidět, že je malá zdravoučká - tak snad nás Kristýnka taky nesní, papala by pořád
tak paráda,, holky jen tak dál
13. zář 2011
gratuluji krásná váha!!a kojíte nebo už UM?
13. zář 2011
vrtenka
autor@saminomimino Od začátku kojím + UM ... takže mlíčko mám pořád, kojím, ale mám málo, tak dokrmuju
14. zář 2011
Krásné, gratulujeme a jen tak dále.