Tak dnes kontrola - Kristýnka je už hodně vdole, tlačí mi na spodek, že se někdy musím i zastavit, jak to štipne a zabolí a dle paní doktorky vydržíme s tabletkama magnéska do 12.7, pak vysadíme a bude to prý určo dřív než 9.8 🙂 tak jsem zvědavá
Určitě to dobře dopadne, mě u prvního dítka taky od 33 týdne strašili, že nevydržíme ani 2 týdny (byla jsem otevřená an 3cm a měla jsem doma hajat) a nakonec se Lucinak narodila v 37 týdnu a měla úplně normální míry 3400g a 50cm, věřím, že i u vás to bude dobré :o)
4. črc 2011
19. mám narozeniny 🙂
5. črc 2011
Tak to budeme nakonec rodit někdy spolu. 🙂