Tak dnes kontrola s utz, malá má 2630 g a viděli jsme i obličejík, sice v horší kvalitě, měla před sebou pupečník, ale i tak šlo vidět, že je to prostě celej tatínek 🙂
Však to bys brzo poznala, kdyby ses dále otevírala. Sestřenka psala, že je otevřená na 3 cm a za dva dny byla Natálka na světě.
@estrela113 Však ono až to bude mít přijít, tak to 100% poznám 🙂
tak to je krásná váha...super..no tak to na tom budem asi podobně s váhou..
🙂 tak to je krásný 🙂
Na váhu odhadovanou UZ nevěřím, mně říkal dr. necelé dva týdny před porodem 3020g max. a den před porodem v porodnici mi doktorka tam říkala 3000g možná míň max 3010g víc ne a malý měl 3850g kamarádka co dělá na gynekologicko porodnickém příjmu mi říkala že tam mají toleranci +- 500g no tak se jim tolerance netrefila.
a co čípek a otevírání se, jak to vypadá?