
3 / 107
taky jsem tak vypadala, jako malá..pomohlo mi moře a suníčko a ustavičné mazaní a péče od rodičů..držím pěsti, ať se brzo zlepší!
18. říj 2012
chudáček a já řeším jeden pupínek po ovoci:((
8. lis 2012
to je mi líto, jak to vidím, šudík malej :(
8. lis 2012
chudinka malinká takhle se trápit jako miminko 🙂 jak to zvládá? hlavně to svědění?
28. lis 2012
ježiš, mi je ho tak líto....
18. pro 2012
pardon, jí!!
18. pro 2012
a co konopna mast pro deti? syn kdyz byl malej, tak mel na tvaricke neco podobne a nic nam nezabiralo, nic. Toto jedine okamzity ucinek a uz nikdy vic to nemel.
18. pro 2012
vrtulka81
autorKonopnou sme taky zkoušeli,víc značek,i domácí
21. pro 2012
Bože.... ☹ chuďátko
7. led 2013
ježinku, chudinka malá...tady už to má ošklivý