icon
3 / 107
avatar

ježinku, chudinka malá...tady už to má ošklivý

18. říj 2012
avatar

taky jsem tak vypadala, jako malá..pomohlo mi moře a suníčko a ustavičné mazaní a péče od rodičů..držím pěsti, ať se brzo zlepší!

18. říj 2012
avatar

chudáček a já řeším jeden pupínek po ovoci:((

8. lis 2012
avatar

to je mi líto, jak to vidím, šudík malej :(

8. lis 2012
avatar

chudinka malinká takhle se trápit jako miminko 🙂 jak to zvládá? hlavně to svědění?

28. lis 2012
avatar

ježiš, mi je ho tak líto....

18. pro 2012
avatar

pardon, jí!!

18. pro 2012
avatar

a co konopna mast pro deti? syn kdyz byl malej, tak mel na tvaricke neco podobne a nic nam nezabiralo, nic. Toto jedine okamzity ucinek a uz nikdy vic to nemel.

18. pro 2012
avatar

Konopnou sme taky zkoušeli,víc značek,i domácí

21. pro 2012
avatar

Bože.... ☹ chuďátko

7. led 2013