
45 / 107
Také mám radost, že je to už viditelně lepší, držíme palce!
11. bře 2013
je nadherna :o)
15. bře 2013
vrtulka81
autorJo držíme se ,dokonce baští každý den rohlíky a nic se neděje,aspoň něco,protože nechce nic papkat,dokonce ani mlsky
15. bře 2013
@vrtulka81 waw!!! to je zmena!!! tešim sa s vami a prajem už len pekne dni 🙂 držte sa 🙂
18. bře 2013
poradny kus poctivy prace za vami, mala je sikulka a bojovnice 🙂! Jen tak dal!!!!!!
19. bře 2013
Z housenky se vyklubal nadhernej motylek!!!!!moc vam drzim palecky at to takhle zustane.