icon
45 / 107
avatar

Z housenky se vyklubal nadhernej motylek!!!!!moc vam drzim palecky at to takhle zustane.

10. bře 2013
avatar

Také mám radost, že je to už viditelně lepší, držíme palce!

11. bře 2013
avatar

je nadherna :o)

15. bře 2013
avatar

Jo držíme se ,dokonce baští každý den rohlíky a nic se neděje,aspoň něco,protože nechce nic papkat,dokonce ani mlsky

15. bře 2013
avatar

@vrtulka81 waw!!! to je zmena!!! tešim sa s vami a prajem už len pekne dni 🙂 držte sa 🙂

18. bře 2013
avatar

poradny kus poctivy prace za vami, mala je sikulka a bojovnice 🙂! Jen tak dal!!!!!!

19. bře 2013