zase začíná zima
Krásná holčička a statečná bojovnice. Určitě po mamince. ;)
25. říj 2014
vrtulka81
autorjo ten podzim je hrozný,zhoršení nastupuje rychle,hlavně ty náhlé změny počasí dělají fakt hodně problémy
25. říj 2014
Obrazek na houno, cely noci se drbe. Ve ctvrtek jsem s nim byla u homeopatky, vyloucila jsem mu kakao a cuca kulicky. Cekam a doufam
30. lis 2014

Synovi zacaly problemy s exemem vloni a ted jsem na jeho kuzi poznala, ze zacina podzim ☹. Mama slibila donyst naky kouzelny obrazek pod polstar- pokud to bude fungovat, tak se rada podelim 🙂