Otcovské radosti #32: „Pojď, vyměníme plínu.“ „Ne!“ „Ale jo, přebalíme se. Smradlavý princezny nemá nikdo rád.“
xkonecny
autorJá se přebalovat nebojím, ale naše princezna na to má občas jiný názor. 🙂
29. říj 2015
To je o zvyku 8).Nič iného jej neostane.....manžel ne prebalovak a p ak mi slzil že mala je mamaek aby ne keď všetko delá matkA. Su trocha na hygienu zložite ale myslím že manžel to u tohto druhého pochopí jak sa priblížiť
29. říj 2015
Kolicek Na nos 8)))))))
29. říj 2015
Jeste ze sme se zbavili plin a kakali do nocniku driv nez mela vlastni rozum..:D
29. říj 2015
To poznáme obstaral celú domácnosť ale prebalovak sa baal