Zkouší taky někdo péct domácí piškoty? Neporadíte mi, čím to, že mi vždycky nakonec změknou? Teď jsem dělal várku, do které jsem přidal rozmixovaná jablka a na druhý den byly měkké.
Komentář byl odstraněný
xkonecny
autordíky za odpověď. A když tam dám ořechy nebo skořici, tak by asi neměly změknout, že? Zkouším různé příchutě. Minule jsem do nich dal med a taky nezměkly, ale to už mi došlo během míchání těsta. Ten med se prostě nepromíchal zrovna dvakrát dobře.
9. lis 2015
@xkonecny s medem právě že změkly, ne?
9. lis 2015
xkonecny
autora jo, sorry, já to poplet. S medem změkly taky.
9. lis 2015
xkonecny
autordíky za odpověď. zítra nebo ve čtvrtek večer budu zkoušet dál. 🙂
10. lis 2015
Je to těma jabkama 😉 Aby byly tvrdé, chce to jen cukr, vejce, mouku. Pokud bez cukru, tak jablečné pyré bohužel zařídí změknutí. Křupat budou jen s cukrem.