icon

Ktery BrainBox pro triletou prosim? 🙂))

avatar

📌

2. lis 2020
avatar

Pohádky

2. lis 2020
avatar

Za mě taky Pohádky.

2. lis 2020
avatar

Holky, je tam ale psano 6+, bude to fakt v pohode? 🙂)))

2. lis 2020
avatar

Mame dopravu, hraje ji od necelych 3let. Ovsem jak zaujme holcicku tezko rict...

2. lis 2020
avatar

@xmele004 hele, v tomto věku bych to brala jako seznámení s pohádkami, zavedla si vlastní pravidla podle zájmu holčičky

2. lis 2020
avatar

Nejjednodušší je Abeceda.

2. lis 2020
avatar

Já jsem koupila abecedu na Vánoce pro čerstvé 4 roky

2. lis 2020