icon
39 / 95
Plenky - Pampers New Baby
avatar

Tak tyhle pleny nic moc....chybí tam to řasení na zádíčkách....stolička vyletí na záda na to šup.

19. srp 2010
avatar
yanca
autor

@vitaka my jsme s nimi zatím neměli problém, ale věřím že se to může stát ..

19. srp 2010
avatar

Tak ty jsou fakt dobré..jemné a ta sítka uvnitř nedře pupíček..Ale ještě lepší se nám osvětšili Fixies.

19. srp 2010
avatar

Nám když se Linduška pořádně pokadí, tak je jedno co má za plínky, má to až na zádech, na břiše, na nohách...no jak se zadaří 🙂

26. srp 2010
avatar
yanca
autor

@marcelkap linduška je holka šikovná koukám 😀
nám se stalo párkrát, že hovínka protelky přes plínu, ale myslím, že to bylo špatným nadnáním ... na zádech jsme vajíčka zatím neměli, ťuk ťuk 😀

28. srp 2010
avatar

nám když se malej pokadí, tak to má taky všude a je jedno jaká je plínka 🙂)

28. srp 2010
avatar

mame a prijdou mi lepsi nez premium care🙂

jinak fixies fakt nejlepsiii 🙂

1. lis 2010
avatar

Měli jsme po těchto plenách opruzeniny, ale týká se to pouze těhlech žlutých

27. lis 2010
avatar

u nás spokojenost... 🙂

30. pro 2010
avatar

jsou super, ale je škoda, že je dělají jenom do dvojky velikosti, takže u nás frčí Premium care v kombinaci s látkovkama a teď zkoušíme Babylove z DM, máme atopika a parfemované pleny Matymu dělají zle, takže Activ baby letěly ☹

4. bře 2011
avatar

@janca.k jo jo, škoda že dělaj jen malinký, pro našeho obříka byli malý velmi brzo 😉

8. bře 2011
avatar

jo,jo...., to bylo dááávno.... jen 2 balení..včetně toho v porodce 🙂

8. bře 2011
avatar

naše oblíbené i ve vel. 1 🙂

26. lis 2011
avatar

pampers prostě klasika 1-senzitove super..nedoporučuji Huggies!!!!! slepp and play nemají boky pružné-to trochu vadí-ale kdž se dobře upasují,..

6. pro 2011