icon
30 / 95
Mast na opruzeniny - Rybilka (osvědčila se, stačí velmi malé množství)
avatar

me teda smrdela,ale pokud pomuze...

19. srp 2010
avatar

nám tedy pomohla.Nemazaly jsme ničim jiným.Ted ji máme ve výbavě zas 🙂

19. srp 2010
avatar
yanca
autor

to je pravda, že moc nevoní 🙂 ale efekt je důležitější než aroma ..

19. srp 2010
avatar

nepoužívali jsme jí, ještě mi lží zavřená

19. srp 2010
avatar

střídala jsem rybilku a sudocrem a sudocrem jsem měla o něco radší ...

24. srp 2010
avatar

Taky používáme, vůbec mi nesmrdí, ani nevoní. Prdelku máme krásnou 🙂

26. srp 2010
avatar

mě taky nesmrdí připadá mi taková bez pachu, ale myslím si že ta rybí mast z lékárny je lepší, že tohle je jen náhražka, smrdí sice víc rybinou ale je perfektní a cca 40,-

28. srp 2010
avatar

používáme a jsme mooc spokojení 🙂

11. říj 2010
avatar

používáme a jsme spokojeni

21. říj 2010
avatar

používáme, střídáme se sudocremem a infadolanem. Rybilka nám vyhovuje nejlépe 🙂

1. lis 2010
avatar

milujeme rybilku 🙂

30. pro 2010
avatar

používáme dodnes🙂

29. led 2011
avatar

Jako prevence dobré, ale vyloženě už na vzniklé opruzeniny nám nepomohla, lepší byl pro nás Bepanthen a nejlepší Sudocream, do rána bylo vše skoro pryč.

27. únor 2011
avatar

@blanka.k jj,kamaradka rika,ze na opruzeniny jedine Sudocream-ma nejakou slozku proti bakteriim ci co,..ja jsem spokojena s Rybilkou,jen nepouzivam pokud mozno zadne ubrousky,ale omyju dupku vodou a natru rybilkou,..zadek ma maly dobry!

27. únor 2011
avatar

@cora já už min.4 měsíce nepoužívám vůbec žádnou mast a oprudil se akorát, když jsme použila jiné ubrousky, které jsme dostali, tak jsem je chtěla spotřebovat.

27. únor 2011
avatar

jsme spokojeni. levná a vážně stačí trošička. po nivea se malá osypala

8. bře 2011
avatar

jako zaklad dobra, ale na mesickovou Weledu nic nema. Kdyz meli kluci opruzeniny, nic z lekarny nepomohlo, jedine Weleda. Tu mohu vrele doporucit. Je draha, ale s opruzenim zatoci nejrychleji a nejucineji 🙂

29. čer 2011
avatar

jak jsem psala vedle, běžně rybilku, při flíčkách bepanthen

9. říj 2011
avatar

pro nás číslo jedna

9. říj 2011
avatar

taky střídáme rybilku a bepanthen a super 🙂

9. říj 2011
avatar

ani jsem ještě nenačala🙂

6. pro 2011
avatar

Rybilka až při vzniku opruzeniny. Jako prevence je u nás nejlepší Bepanthen. Od doby, co ho používáme už syna opruzeniny netrápí. Je taky skvělý na bradavky nebo na vysušené rty. Mám ho sbalený v přebalovací tašce a používala jsem ho už v porodnici. http://hananadovolene.blogspot.cz/2013/06/uz-je...

18. črc 2013