icon
2 / 95
Čaj pro těhotné - Teekanne (na rozdíl od jiných vyzkoušených se opravdu dal pít)
avatar

Ten taky doporučuji stejně tak od stejné značky pro kojící maminky 😉

19. srp 2010
avatar

Taky mám doma a je opravdu moc dobrý 🙂

28. srp 2010
avatar

mě taky moc chutnal ....

28. srp 2010
avatar

já mám od Leros a je taky dobrý

16. říj 2010
avatar

taky mi tento chutná, stejně jako od apotheke.

19. lis 2010
avatar

tak už jsme ochutnala i tento mám zo za 39,- a ten od leros je chutnejší.

27. lis 2010
avatar

mě z teekanne bylo špatně, ale chutnal, pila jsem Leros a Leros pro kojící dodnes 🙂

27. lis 2010
avatar

Taky mám doma. Už druhou krabičku. Moc mi chutná 😉.

28. lis 2010
avatar

Mám doma a je moc dobrý 🙂

10. únor 2011
avatar

tento i od apotheke mi chutná.. :o)

27. únor 2011
avatar

mně víc chutnal od Lerosu

8. bře 2011
avatar

od Apotheke je mnohem chutnější 😉 a ten od Teekane se vypít dá 😉

30. čer 2011
avatar

Leros je prý chu´ˇtově lepší, ten jsem kupovala i já..

6. pro 2011