
2 / 95
Čaj pro těhotné - Teekanne (na rozdíl od jiných vyzkoušených se opravdu dal pít)
Taky mám doma a je opravdu moc dobrý 🙂
28. srp 2010
mě taky moc chutnal ....
28. srp 2010
já mám od Leros a je taky dobrý
16. říj 2010
taky mi tento chutná, stejně jako od apotheke.
19. lis 2010
tak už jsme ochutnala i tento mám zo za 39,- a ten od leros je chutnejší.
27. lis 2010
mě z teekanne bylo špatně, ale chutnal, pila jsem Leros a Leros pro kojící dodnes 🙂
27. lis 2010
Taky mám doma. Už druhou krabičku. Moc mi chutná 😉.
28. lis 2010
Mám doma a je moc dobrý 🙂
10. únor 2011
tento i od apotheke mi chutná.. :o)
27. únor 2011
mně víc chutnal od Lerosu
8. bře 2011
od Apotheke je mnohem chutnější 😉 a ten od Teekane se vypít dá 😉
30. čer 2011
Leros je prý chu´ˇtově lepší, ten jsem kupovala i já..
6. pro 2011
Ten taky doporučuji stejně tak od stejné značky pro kojící maminky 😉