
22 / 95
Obyčejná jednoduchá vanička naprosto splní svůj účel
Tak u nás jede kyblík, teď už i občas vana 🙂
24. srp 2010
máme stejnou vaničku, jen ve žluté barvě - aby ladila s koupelnou 😀 a byla neutrální (nevěděli jsme pohlaví)
24. srp 2010
Tuhle máme, je skvělá a úplně bohatě stačí než se přejde na velkou vanu.
23. zář 2010
Máme stejnou a stačí bohatě, od 3 měíců stejně musel do velké vany, do vaničky se nevlízal, takže by bylo škoda vyhazovat peníze za dražší, která udělá stejnoou službu :D
27. únor 2011
taky dostaneme tuhle..🙂 A pak budeme koupat už ve vaně.)
4. bře 2011
idealni typ vanicky
28. čer 2011
Taky jsem byla pro tuto klasiku, aby vydržel v ní co nejdéle, protože máme jen sprcháč
9. říj 2011
jj takovou máme =)