
11 / 95
Čaj pro kojící maminky - Teekanne (taky moc dobrý)
Vynikající....zkusila jsem i jiné, ale tenhle vede 🙂
25. únor 2011
Už ho mám objednaný 🙂
4. bře 2011
Také mám ozkoušený, dobrý 🙂
9. říj 2011
pila jsme všechny kojící na střídačku
9. říj 2011
Není špatný, ale z těch co jsem zkusila mi chutná nejmíň.
26. lis 2011
Kdykoliv jsem si ho udělala, tak malá pak měla děsný bolení břicha. Nevím, jestli to nějak souviselo, ale pak už jsem se bála si ho dělat a věnovala jsem ho jiné mamče
7. lis 2013
Piju a fakt super 🙂