icon
11 / 95
Čaj pro kojící maminky - Teekanne (taky moc dobrý)
avatar

Piju a fakt super 🙂

27. lis 2010
avatar

Vynikající....zkusila jsem i jiné, ale tenhle vede 🙂

25. únor 2011
avatar

Už ho mám objednaný 🙂

4. bře 2011
avatar

Také mám ozkoušený, dobrý 🙂

9. říj 2011
avatar

pila jsme všechny kojící na střídačku

9. říj 2011
avatar

Není špatný, ale z těch co jsem zkusila mi chutná nejmíň.

26. lis 2011
avatar

Kdykoliv jsem si ho udělala, tak malá pak měla děsný bolení břicha. Nevím, jestli to nějak souviselo, ale pak už jsem se bála si ho dělat a věnovala jsem ho jiné mamče

7. lis 2013