
2 / 5
Třešňové pecičky na bolavé bříško
yanca
autornetvrdím, že jsou úplně špatné, když už nic, alespoň jsou miminku příjemné, zahřejou a při bolestech ho trochu zklidní .. ale znovu už bych je prostě nekupovala
19. říj 2010
pecičky u nás fungovaly díky za ně🙂)
19. říj 2010
nase carora na prdiky silene trpela, ale tohle z DM opravdu alespon na chvili ulevilo, trouba a mikrovlnka s nima jela cele noci
19. říj 2010
U nás zabírá 🙂 Zatím....ale musím přiznat, že malá zatím moc na bříško netrpí. Dávám jí to spíš na zklidnění 🙂
25. únor 2011
nesouhlasí, nahřívací polštářek je rozhodně dobrá věc, pokud nepoužíváme na prdíky, tak třeba na bolavá záda 🙂
6. pro 2011
pecičky máte v albu, že se osvědčili... my je docela využily....