Dnes jsou našemu zlatíčku 4 měsíce... přesně v 11,29 jsem koukala na hodinky a vzpomínala na ten velký okamžik prvního shledání... 😉
Taky dodatečně gratulujeme 🙂 Strašně to letí,že.
24. lis 2010
Koukám že Ti naši špuntíci jsou nejen podobní ale i stejně velicí. My měli ve 3 měsících 6,3 kg a 65 cm... a ve 4 měsících 7,4 kg a 69 cm. Kolik máte vy ve 4m? Vejdete se ještě do kočárku? 🙂 My už se zimním fusakem skoro ne ☹(
2. pro 2010
2. pro 2010
holky tak mi ve 4 měs. 8120g a 70cm 🙂)))
4. pro 2010
my máme na půl roce 7,5kg a 68,5cm a tchýně říká že je macatější ale na vaše chlapáky nemáme 😀
4. pro 2010
ja na to taky myslim kdyz je dvanacteho dubna ve dve odpoledne.je to hezky pocit.a ty deti rostou a rostou