Dneska se náš malý šikula poprvé sám přetočil ze zádíček na bříško - několikrát, zírala jsem na něho jako blázen! 🙂
Jééé :-X krásný okamžik, ale jak říká Kája, odteď napořád 😀
8. lis 2010
no na to ze mi mali je 7mesicu tak se ji nejak do toho nechce
24. lis 2010
no jo, mámo, už ti končí pohoda, teď ho budeš muset hlídat jako ostříž 😀