ode dneška za 14 dní ... uáááááá :-/ těším se i bojím... a nevím, co víc 🙂
yanca
autorjj, člověk se těší, že už toho prcíčka bude mít konečně v náručí, ale ten strach je taky moc silnej pocit ... 🙂 ale nějak to zvládnem, jako všechny ostatní maminy .. ostatně, co nám jiného zbývá 🙂
7. črc 2010
Jani, dva týdny, já se picnu 😀 Strašně to letí... mě děsí mých 45 dní... a ten strach už taky přichází... :-/
8. črc 2010
Jani, osm dní...! Jste ještě doma, nebo už, už?? 🙂
13. črc 2010
Jééjda, to Ti úplně rozumím, já mám teda ještě 51dní, ale už začínám mít šílený obavy z toho co bude....