Přesně před půl rokem touhle dobou jsme s manželem seděli u nás doma a smáli se, když jsem začala prodýchávat první kontrakce 🙂 po pár hodinách jsme vyrazili do porodnice a zítra v poledne to bude půl roku, co se narodil náš milovený chlapeček...
Teda, před 14 dny jsi psala na můj blog, že budete slavit.. utíká to hrozně!! Gratulujeme 😵
21. led 2011
Ahoj🙂 Dnes večer nám před rokem praskla voda a zítra ráno se nám narodil hošíček ... Tak MIrečkovi vše nej k půl ročku ...
21. led 2011
tak to "půlročákovi" všechno nej 🙂
21. led 2011
yanca
autor@zet83
@kauculacek holky, utíká to .. neskutečně :-/ a díky!!
21. led 2011
yanca
autor@kacatko_1907 půlročák moc děkuje 😉
21. led 2011
to už je to půl roku! :-O to není možný snad ani ☹