Tak jsme dnes pořídili Mirďovi vánoční dárek - kráásnou jídelní židličku 🙂
To je paráda, my už ji taky máme (i složenou v kuchyni 🙂) Jakou jste vybrali, Jani?
4. pro 2010
yanca
autorjojo, rozhled on už hooodně vyžaduje 🙂
4. pro 2010
Ta je kvásná, má ji kamarádka a je moc spokojená 😉
5. pro 2010
Jéé, tu máme taky objednanou, budeme mít tu Friends, je to asi jedna z nejhezčích židliček co se dají koupit (ale taky nejdražších, co?)... objednali jsme i Chicco ohrádku oceán, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat naživo...
7. pro 2010
taky dostaneme, ale od babičky 🙂