Tak nám dnes našeho malého občánka slavnostně uvítali.. byl to krásné a i celý zbytek dne jsme si báječně užili!
Závidím, u nás chodí domů do baráku.. :(
A sem zvědavá, kdy přijdou, aby jim Maty nepřišel otevřít 😅 😀
12. říj 2010
yanca
autor@kauculacek 😀 jako že máte vítání u vás doma? 🙂 já myslím, že max. do půlroku každé dítko vítání stihne .. 🙂
13. říj 2010
Vy se máte, holky. U nás v Teplicích vítání občánků není vůbec :(. Docela mě to mrzí.
22. říj 2010
Už tak brzo jo? A v sobotu? Kde vás vítali?
My jdeme v úterý.