Vypadá to, že se k nám žene pěkná buřina ... že by? 😉
ten náš se taky pořád mele jako blázen a nic z toho 😀 zatim spadlo pár kapek, je šílený dusno a bouřka někde v dáli ..
Jani, že bys už byla v porodce...? 😉 Držím palce i pěsti!
terez neblázni, náš prcek se na svět nechystá, ani přes neustálý domlouvání 😀 myslím, že ještě stihneme středeční poradnu ..
@vorllinka ahojky 🙂 teda, tak tvoje miminko si dává na čas viď? no mě ráno začala odcházet hlenová zátka, kolem půl 9 a teď zas trošku, tak uvidíme, kdy se to rozjede .. sem tam mám takový už docela nepříjemný bolesti .. jinak mám jít zítra do poradny, tak uvidíme, zda jí ještě stihnu a pokud ano, co mi řeknou .. dobalila jsem tašku, umyla si hlavu a udělala veškerou přípravu, kdybysme náhodou museli vyrazit 🙂 tak nám oběma držím palce! 🙂
Jani, no já ti taky moc držím palce!!! To už vypadá i nadějně 😵 Moc bych ti to přála!!! Já si asi počkám až se vrátíš z porodnice a pak přemluvím i to naše mimčo 🙂
Holky, držím vám palce oběma, nebojte, už to nebude dlouho trvat! 😉
Janičko, gratuluju moc...🙂 Už se těším na fotečky...🙂
Taky gratuluju a klobouk dolů, porodit v termínu, jste šikulkové oba dva
:o))))
Jee tak přeci se to podařilo,tak to moooc gratuluju 🙂)
Jani, kéééž by 🙂 U nás byla bouřka už ráno, malej se v bříšku mlel, ale nic z toho. Takže u nás to snad ani bouřka nevyvolá 🙂