Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  yenefer1
  5. srp 2019    Čtené 126x

  Testování Pampers Premium Care

  Zbývá nám posledních pár plenek, tak je čas na závěrečné zhodnocení 🙂.

  Musím říct, že jsem po předchozích zkušenostech s plenkami Premium Care měla od téhle nové řady vysoká očekávání. A jsem mile překvapená, že ve většině plenky obstály na 1👍.

  Jako první jsem se zaměřila na výdrž plenky, dcera je noční spáč, takže od plenky očekávám, že vydrží déle, než avizovaných 12 hodin, a to plenky Premium Care opravdu vydržely! 🙂 Konkrétně nejdelší doba, co je měla dcera na sobě, bylo nějakých 14 hodin. Po této době byla plenka opravdu plná, ale přesto zadeček zůstal suchý 👍.

  Také je pro mě hodně důležitá tloušťka plenky, protože nesnáším, když má dítě na zadku obrovskou bouli 😄a tyto plenky jsou příjemně tenké (ne tak, jako třeba jiné druhy Pampers, ale zase nemůžu chtít, aby plenka vydržela dlouho a k tomu byla ještě supertenká 😉).

  Vnitřní povrch plenek je příjemně jemný a tak nějak mi přijde plenka krásně měkká. A taky jsem nadšená z indikátoru vlhkosti 😁 - jo, je to blbost, ale mně to vážně udělalo radost 😂.

  Pak jsou tady ještě, pro mě asi zanedbatelné, další vlastnosti plenek, a to je design a "vůně" 🙂. Jo, obrázky na plenkách jsou pěkné, vkusné a není jim asi co vytknout. Ale popravdě je to to poslední, co mě na plenkách zajímá 😁.

  Hodně diskutovaná byla také jejich vůně. Musím přiznat, že  ihned po otevření balení se mi zdálo, že plenky smrdí a hrozně mi to vadilo. Nevím, jestli jsem si na to zvykla nebo plenky po otevření balení vyvětraly, ale po pár dnech už mi to nepřišlo a ani teď, když k plence přivoním, necítím žádný zápach. Naopak je mi jejich vůně příjemná 🙂.

  Jako mínus by se mohla zdát cena plenek, ale zase když si vezmu, že plenka vydrží o něco déle, než jiná, takže jich za den spotřebuju méně, tak je cena přiměřená. Navíc jsem si všimla, že se dají často koupit někde v akci 🙂.

  Další negativum je ale to, že i když je povrch plenky jemný a měkký, tak se plenka "lepí" na zadeček a po celé noci pak měla dcera na zadečku malé kousky buničiny z plenky, které se špatně dostávaly dolů ☹.

  Celkově jsem ale byla s plenkama spokojená, a to hlavně proto, že se dcera během používání plenek ani jednou neoprudila, i když jsem nepoužívala žádný krém a během testování bylo i několik hodně parných dnů🌞. S klidným svědomím tak můžu plenky Premium Care doporučit k vyzkoušení dalším maminkám a věřím, že budou spokojené 🙂.

  U nás stále testujeme. Premium Care jsou oproti jiným plenkám Pampers hebké a vůně je moc příjemná. Taky oceňuju indikátor moči. Byla jsem na něj zvyklá u menších velikostí a u těch větších mi malinko chyběl 😁. Plenky vydržely i zátěžový test v podobě 13ti hodinového spánku, plínka byla ráno plná, ale neprotekla a malá měla zadeček krásně suchý 👍. Malé mínus vidím v tom, že po tak dlouhé době měla Terezka na zadečku malé bílé kousky - tipuju to na vnitřek z plínky. Ale při denním používání nic takového
  naštěstí nepozoruju 😎
  #dotykpampers #pampersklub #premiumcare

  (4 fotky)

  U nás běží třetí den testování a zatím mám jen kladnou zkušenost. I po celé noci (což je u nás 12-13h) plenka neprotekla a Terezka měla ráno krásně suchý zadeček 😀. Za poslední 3 dny zadeček vůbec nemusím mazat a i tak není vidět ani náznak opruzení, takže za nás paráda 👍. A jako bonus jsou na plenkách krásné obrázky 🤩
  #dotykpampers #pampersklub #premiumcare

  Tak i my jsme se s Terezkou dočkaly balíčku a začínáme testovat 🙂 Pampers jsou naše oblíbená značka a na starší Premium Care jsem nedala dopustit. Tak jsem zvědavá, jak obstojí tahle nová řada 😊
  #dotykpampers #pampersklub #premiumcare