Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  yenefer1
  5. srp 2019    Čtené 771x

  Testování Pampers Premium Care

  Zbývá nám posledních pár plenek, tak je čas na závěrečné zhodnocení 🙂.

  Musím říct, že jsem po předchozích zkušenostech s plenkami Premium Care měla od téhle nové řady vysoká očekávání. A jsem mile překvapená, že ve většině plenky obstály na 1👍.

  Jako první jsem se zaměřila na výdrž plenky, dcera je noční spáč, takže od plenky očekávám, že vydrží déle, než avizovaných 12 hodin, a to plenky Premium Care opravdu vydržely! 🙂 Konkrétně nejdelší doba, co je měla dcera na sobě, bylo nějakých 14 hodin. Po této době byla plenka opravdu plná, ale přesto zadeček zůstal suchý 👍.

  Také je pro mě hodně důležitá tloušťka plenky, protože nesnáším, když má dítě na zadku obrovskou bouli 😄a tyto plenky jsou příjemně tenké (ne tak, jako třeba jiné druhy Pampers, ale zase nemůžu chtít, aby plenka vydržela dlouho a k tomu byla ještě supertenká 😉).

  Vnitřní povrch plenek je příjemně jemný a tak nějak mi přijde plenka krásně měkká. A taky jsem nadšená z indikátoru vlhkosti 😁 - jo, je to blbost, ale mně to vážně udělalo radost 😂.

  Pak jsou tady ještě, pro mě asi zanedbatelné, další vlastnosti plenek, a to je design a "vůně" 🙂. Jo, obrázky na plenkách jsou pěkné, vkusné a není jim asi co vytknout. Ale popravdě je to to poslední, co mě na plenkách zajímá 😁.

  Hodně diskutovaná byla také jejich vůně. Musím přiznat, že  ihned po otevření balení se mi zdálo, že plenky smrdí a hrozně mi to vadilo. Nevím, jestli jsem si na to zvykla nebo plenky po otevření balení vyvětraly, ale po pár dnech už mi to nepřišlo a ani teď, když k plence přivoním, necítím žádný zápach. Naopak je mi jejich vůně příjemná 🙂.

  Jako mínus by se mohla zdát cena plenek, ale zase když si vezmu, že plenka vydrží o něco déle, než jiná, takže jich za den spotřebuju méně, tak je cena přiměřená. Navíc jsem si všimla, že se dají často koupit někde v akci 🙂.

  Další negativum je ale to, že i když je povrch plenky jemný a měkký, tak se plenka "lepí" na zadeček a po celé noci pak měla dcera na zadečku malé kousky buničiny z plenky, které se špatně dostávaly dolů ☹.

  Celkově jsem ale byla s plenkama spokojená, a to hlavně proto, že se dcera během používání plenek ani jednou neoprudila, i když jsem nepoužívala žádný krém a během testování bylo i několik hodně parných dnů🌞. S klidným svědomím tak můžu plenky Premium Care doporučit k vyzkoušení dalším maminkám a věřím, že budou spokojené 🙂.

  U nás stále testujeme. Premium Care jsou oproti jiným plenkám Pampers hebké a vůně je moc příjemná. Taky oceňuju indikátor moči. Byla jsem na něj zvyklá u menších velikostí a u těch větších mi malinko chyběl 😁. Plenky vydržely i zátěžový test v podobě 13ti hodinového spánku, plínka byla ráno plná, ale neprotekla a malá měla zadeček krásně suchý 👍. Malé mínus vidím v tom, že po tak dlouhé době měla Terezka na zadečku malé bílé kousky - tipuju to na vnitřek z plínky. Ale při denním používání nic takového
  naštěstí nepozoruju 😎
  #dotykpampers #pampersklub #premiumcare

  (4 fotky)

  U nás běží třetí den testování a zatím mám jen kladnou zkušenost. I po celé noci (což je u nás 12-13h) plenka neprotekla a Terezka měla ráno krásně suchý zadeček 😀. Za poslední 3 dny zadeček vůbec nemusím mazat a i tak není vidět ani náznak opruzení, takže za nás paráda 👍. A jako bonus jsou na plenkách krásné obrázky 🤩
  #dotykpampers #pampersklub #premiumcare

  Tak i my jsme se s Terezkou dočkaly balíčku a začínáme testovat 🙂 Pampers jsou naše oblíbená značka a na starší Premium Care jsem nedala dopustit. Tak jsem zvědavá, jak obstojí tahle nová řada 😊
  #dotykpampers #pampersklub #premiumcare