Tak prozatím Vanda/Maxim Jestli manžel nepřijde s něčím, co nás naprosto uhrane, máme asi vybráno 🙂
zazulka
autorNo já Ti povím, moje asociace, jeho asociace, pak jména který se nehodí,jsou dlouhý, pak, aby to šlo k příjmení, no... neřekla bych, že vybrat jména bude taková fuška 😀
13. led 2011
Maxim je nádherný. To se vám povedlo 🙂🙂🙂
15. led 2011
Já si myslím, že shodnout se na jméně musí být pěkně náročný. Ale máte je moc krásná 🙂
15. led 2011
mě se obě moc líbí 🙂
25. led 2011
obe jsou moc hezke
31. led 2011
Stela je hezčí, ženštější, milejší...
29. bře 2011
Vanda je moc hezké jméno. Já si ho ale spojím s jednou mou spolužačkou z vysoký a tak bych ho asi nedala ☹ vzhledem k tomu, jak se ve škole chovala. Moje mamka, když se měl narodit brácha, tak chtěla dát jméno "Martina", kdyby to byla holka, ale pak se do vesnice přistěhovala jedna rodinka, která byla, jak se říká, prdlá a tak už to jméno mamka dát nechtěla a nakonec to je stejně Martin. 😀