icon

Tak prozatím Vanda/Maxim Jestli manžel nepřijde s něčím, co nás naprosto uhrane, máme asi vybráno 🙂

avatar

Vanda je moc hezké jméno. Já si ho ale spojím s jednou mou spolužačkou z vysoký a tak bych ho asi nedala ☹ vzhledem k tomu, jak se ve škole chovala. Moje mamka, když se měl narodit brácha, tak chtěla dát jméno "Martina", kdyby to byla holka, ale pak se do vesnice přistěhovala jedna rodinka, která byla, jak se říká, prdlá a tak už to jméno mamka dát nechtěla a nakonec to je stejně Martin. 😀

13. led 2011
avatar
zazulka
autor

No já Ti povím, moje asociace, jeho asociace, pak jména který se nehodí,jsou dlouhý, pak, aby to šlo k příjmení, no... neřekla bych, že vybrat jména bude taková fuška 😀

13. led 2011
avatar

Maxim je nádherný. To se vám povedlo 🙂🙂🙂

15. led 2011
avatar

Já si myslím, že shodnout se na jméně musí být pěkně náročný. Ale máte je moc krásná 🙂

15. led 2011
avatar

mě se obě moc líbí 🙂

25. led 2011
avatar

obe jsou moc hezke

31. led 2011
avatar

Stela je hezčí, ženštější, milejší...

29. bře 2011