Těhulky, v kterém týdnu si necháváte fotit profi těhu fotky?
Souhlas, nejlepší je dle mě taky 30-35 tt. Já se nechala od kamarádky fotit 32tt. Ještě že tak, dva dny potom jsem zkončila v porodce, pak mě sice pustili, ale tak vodnatá a nateklá bych se fotit nechtěla 😉
Holky, díky, právě o to mi jde, abych měla celkem vetší bříško, ale nezačala už být nateklá. Ptám se, abych věděla, na kdy se s fotografkou domluvit, moc díky za tipy 😉
Zuzko, já jsem byla v 31tt, protože jsem nechtěla, aby mi břicho ještě poprsaskalo, až budu uplně nakonci, ale nakonec to nebylo nutný, ale myslim že do toho 35tt je to ideál. Půjdeš taky k Ladě?🙂
Ahoj Věrko, určitě jdu k Ladě, to víš 🙂 Jsme předběžně domluvený na březen, tak uvidíme, jak to nakonec zvládnem 🙂
Já byla ve 36 tt. Čekala jsem až budu mít pořádný panděro..😀
A je výborná 🙂
já to bohužel nestihla ☹. Zajdi si kdykoli, hlavně běž, ale čím větší bříško tím krásnější fotečky 🙂. Já myslím že ten 30-35tt je ideální, pak už si ráda že vůbec dýcháš a chodíš 🙂. Záleží jenom na tobě 🙂