V úterý kontrola s ultrazvukem, těšíme se a jsme zvědaví!!! 🙂
@michaelka83 @zazulka Holky, co obnáší test na cukrovku? Já na testech byla na základce-to jsem 4 dny ležela v nemocnici a dva dny mi co 2-3hod. píchali do prstu a brali krev musela jsem vypít takový roztok a to mi po tom také v určitém intervalu brali krev...takže jsem měla totálně rozpíchané prsty :-/
Mon, to bude něco podobnýho, tady nalačno vypiješ cca 0,3l roztoku s glukózou, náběr mi dělali ze žíly před vypitím, hoďku po a dvě hoďky po a mažeš dom 😉
no přesně, mě to nepřišlo nijak strašný. Je ale fakt, že když je těhulkám blbě, mají nevolnosti, tak to na lačno nedaj no, ale já je neměla, takže ok. Spíš to, že se nesmíš najíst, to se většině těhulí dělá blbě, když je hlad 😉 Jinak čekání jako každý jiný, vemeš knížku a je to 😉
Taky si myslím,že okolo testu na cukrovku jsou zbytečný vlny🙂 Já ho musela absolvovat dokonce dvakrát a vždycky se to dalo🙂