Takovy?
My máme šedého králíka, kdyby náhodou.
Mam ho doma. Toho sameho. Kam poslat?
Není to on?
Mam stejneho ale sedeho, doma vyfotim tak ta dve hodinky
Holky, moc Vám děkuji! Napíšu sz
Jste úžasné 😉
vím, že dost vody uplynulo od tohoto inzerátu, ale pro neteř sháním toto samé...bohužel jej ztratila a je z toho celá vyřízená
@bobinecka01 máte ho ještě? vím, že dost vody uplynulo od tohoto inzerátu, ale pro neteř sháním toto samé...bohužel jej ztratila a je z toho celá vyřízená
@bobinecka01 máte ho ještě? vím, že dost vody uplynulo od tohoto inzerátu, ale pro neteř sháním toto samé...bohužel jej ztratila a je z toho celá vyřízená
My máme šedého králíka, kdyby náhodou.
@sabine_ dobry den, zkousim... Nemate ho prosim nahodou jeste? Dnes ho 7mi leta dcera ztratila (mela ho od narozeni) a zhroutil se ji svet...
Takovy?
@katkaproch dobrý večer, vím, inzerát je starý, ale nemáte náhodou ještě tohoto muchláčka? Děkuji





Takovej? 😊