Holky, prosím něco, co bych měla doma, na ucpaný odpad ve vaně? Pomalu to odtéká.. než něco koupím...
Kupuji sypký v DM. V paneláku jsem to tam sypala preventivně
Zasypal sodou a dat do koncového s octem, ohřát a prolit
Ocet, jedla soda a horka voda
@lleennttiillkkaa
@bartunci2012
Bezva, díky 🙂
A zajed si pro HG nebo v Lidlu maji ted tekuty cistic odpadu.Mam v suterenu problemy s ucpanym zachodem
Jinak jsem chtěla napsat do konvice. Zároveň tím vyčistíš i jí. Jinak kupuju klasický louh a jednou měsíčně protáhnu odpady tím.
Freddy
Hydroxid sodny
I kyprici prášek je fajn
Gelový čistič z Lidlu
Hydroxid sodný... Opatrne! A ne příliš často.
My používáme Fredy, ale když nemám, tak jedlá soda, ocet a horká voda
Krtek klasika, odteka.
Krtek je slabý, kupuji v drogerii hydroxid sodný v peckách a nasypu do odpadu.
@lleennttiillkkaa do konvice dáváme ocet a supr
měli jsme tento a funguje bezvadně. už došel tak volím variantu co dům dá 🙂 než ho koupím 🙂
děkuji všem za odpovědi 🙂🌷

Krtek? Za mě super