icon

Holky, prosím něco, co bych měla doma, na ucpaný odpad ve vaně? Pomalu to odtéká.. než něco koupím...

avatar

Krtek? Za mě super

24. únor 2021
avatar

Kupuji sypký v DM. V paneláku jsem to tam sypala preventivně

24. únor 2021
avatar

Zasypal sodou a dat do koncového s octem, ohřát a prolit

24. únor 2021
avatar

Ocet, jedla soda a horka voda

24. únor 2021
avatar
zirawka
autor

@lleennttiillkkaa
@bartunci2012
Bezva, díky 🙂

24. únor 2021
avatar

A zajed si pro HG nebo v Lidlu maji ted tekuty cistic odpadu.Mam v suterenu problemy s ucpanym zachodem

24. únor 2021
avatar

Jinak jsem chtěla napsat do konvice. Zároveň tím vyčistíš i jí. Jinak kupuju klasický louh a jednou měsíčně protáhnu odpady tím.

24. únor 2021
avatar

Freddy

24. únor 2021
avatar

Hydroxid sodny

24. únor 2021
avatar

I kyprici prášek je fajn

24. únor 2021
avatar

Gelový čistič z Lidlu

24. únor 2021
avatar

Hydroxid sodný... Opatrne! A ne příliš často.

24. únor 2021
avatar

My používáme Fredy, ale když nemám, tak jedlá soda, ocet a horká voda

24. únor 2021
avatar

Krtek klasika, odteka.

24. únor 2021
avatar

Krtek je slabý, kupuji v drogerii hydroxid sodný v peckách a nasypu do odpadu.

24. únor 2021
avatar
zirawka
autor

@lleennttiillkkaa do konvice dáváme ocet a supr

24. únor 2021
avatar
zirawka
autor

měli jsme tento a funguje bezvadně. už došel tak volím variantu co dům dá 🙂 než ho koupím 🙂
děkuji všem za odpovědi 🙂🌷

24. únor 2021