Předplatné časopisu pro děti - předškoláci
Prosím, odebíráte dětský časopis? Doporučíte, jaký je dobrý? Je toho tolik ...
děkuji ☺️
Mamka předplatila dceři Šikulku
u nás se dětem líbil Dráček
📍 vychazi tusim i primo 'predskolak'
máme už dva roky předplatné Šikulky a jsme spokojeni
V předškolním roce dceru bavil Dráček
Pokud chcete opravdu predskolacke úkoly, tak jednoznačně Předškolák, není tam žádné tvoření, příběhy, čtení, je to čistě předškolácká příprava, grafomotorika, počítání, sluchové a zrakové vnímání... Za nás absolutně nejlepší.
Puntík a Tečka
potřebuji spíše pro čtení, aby si kluk rozšiřoval slovní zásobu, chodíme na logopedii, tak i něco k tomu, aby tam bylo, abychom trénovali 🙂 nějaké tvoření se hodí, ale nemusí ho být dost, nemusejí to být typické pracovní listy. Babička mu chce nějaký ten časopis předplatit k Vánocům 🙂
Tak to asi spíš Puntík nebo Šikulka
Puntík a Dráček

Hvezdicka 🥰 Ale bereme i Dracka 😘