Švagrová rodí.....chudák holka....držím palce a nespím .....prcku pod už na svět 🙏🙏🙏Ale pěkný datum si si vybral 1.2.2021 💙
gratulace.hlavně hodně zdraví
1. únor 2021
Gratulace. Ja se stala tetou před 10 lety. Neter se narodila v 6,35 hod
1. únor 2021
zmrzlinka
autorDěkuji Vám holky....pěkný datum si malej vybral 😍
1. únor 2021
Fešák už je na světě 💙❤️💙A já jsem TETA 💙