Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
zoriazz
25. črc 2012

Já a Minene - pokračování

Slibované pokračování příběhu mého s Minene..

Tak tedy jak jsem minule psala, jako aupair v rodině v Londýně jsem uklízela, vařila, ale zároveň fotila a rozesílala newslettery, dělala databáze a další asistentskou práci. Bylo to parádní, protože jsem nevyšla ze cviku kancelářské rutiny, vyhýbala jsem se teda telefonování, protože rozumět některým dialektům a přízvukům z různých koutů země bylo nad mé síly a hodně mě to stresovalo 🙂 Ale vydělala jsem si každý týden ještě dost peněz k dobru a to bylo báječné!

V Srpnu jsme odletěli na tři týdny do Tel Avivu, kde sídlí i mateřská firma Minene. Začala jsem pracovat na tom, abych se podívala, jaká je v ČR nabídka zboží, za jaké ceny atp. A dostala jsem nabídku zůčastnit se veletrhu v Kolíně! největší světový veletrh dětských věcí, který se jmenuje Kids&Jugend. 

Na veletrhu bylo báječně! hned naproti nám byl i český stánek, takže jsem po dlouhé době mluvila i česky, na stánek Minene zavítalo o několik Čechů a Slováků a já narazila i na potenciálního investora pro mé podnikání. Nic mi nebránilo v tom vrátit se domů do Česka a začít podnikat. Minene souhlasilo, že mi svěří Česko a Slovensko a já se začala moc a moc těšit. 

Jak to nakonec dopadlo? No jsem tady, ale pár peripetií ještě přišlo.. čtěte zase příště 😉

na stánku Minene - Anat, Dana, Sharon a Keren - Anat a Keren jsou majitelkami Minene Ltd., Sharon Minene UK Ltd.

stánek Minene v Kolíně září r.2010