Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
zoriazz
30. črc 2012

Já a Minene - poslední díl vyprávění

V předchozích dvou dílech jsem Vám povídala, jak jsem se dostala k Minene výrobkům jako aupair v Anglii - vždy, když někomu vykládám svůj příběh, lidem z toho až mrazí, protože to zní jako pohádka - kterak prostá aupair k Minene přišla 🙂

Povídání jsem skončila na veletrhu v Kolíně v roce 2010 na podzim, kde jsem potkala muže, který byl ochoten investovat do Minene v Česku, aby podpořil svou dceru v podnikání. Vrátila jsem se tedy na vánoce 2010 do ČR s tím, že jsem měla zjištěné všechny potřebné informace k tomu, abychom začali podnikat jako společnost s ručením omezeným. Nicméně investor začal mít zvláštní požadavky, které se mi nelíbili, a tak jsme se na spolupráci nakonec nedohodli. 

V té době jsem potkala velmi zajímavého muže, který mě pozval na večeři, potom na druhou.. a nabídl mi potřebnou investici. Zvážili jsme všechna pro a proti a jeho nabídku jsem přijala. Začala jsem pracovat na první objednávce podle toho, o co by dle mého uvážení mohl být zájem i s ohledem na konečnou cenu (některé věci - ač jsou nádherné - jsou prostě u nás po ekonomické krizi neprodejné). 

První objednávka ale trvala přes půl roku - než se zboží vyrobilo a bylo doručeno, byl konec listopadu. Další objednávka přišla v únoru.. oslovuji obchody, zda by měly zájem o prodej věcí Minene, velkým úspěchem je prodej zboží u Malvíka, prozatím přes internet, ale chystáme stojan pro umístění Minene na prodejnu. Zároveň oslovuji další a další obchody tak, abyste si mohly Minene "osahat" přímo v obchodě a samy pocítily tu kvalitu materiálu a zpracování! na obrázku detail matrace 3v1 zelené.

A protože se můj investor stal mezitím mým manželem, přišla jsem na beremese.cz a poté jsem se rozhodla seznámit vás - maminky - s Minene tady na modrykonik.cz. 

Na naší svatbě samozřejmě nechyběla ani "moje anglická rodinka" a zároveň kolegové z Minene UK Ltd. 

Prosím, nebojte se mi napsat do IP nebo na email v profilu, všem ráda pošlu svou nabídku, případně zodpovím Vaše dotazy, pošlu doplňující fotografie!

Na webové stránce www.minene.net si můžete přečít více o produktech Minene, leč tyto stránky neslouží k prodeji, ale k prezentaci.

Jsem exklusivním distributorem pro Česko a Slovensko, udělám maximum pro Vaši spokojenost!

Přeji krásný den a těším se na spolupráci s Vámi!

Zora Veichartová

Minene pro Česko a Slovensko