Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
zoriazz
23. črc 2012

Jak jsem začala s MINENE

Dobrý den, maminky, těhulky, holky!

Ráda bych Vám napsala něco více o mě a výrobcích značky Minene, které tady distribuuji.

Můj příběh byl trošku jako z pohádky, ale přísahám, že se vážně stal! 🙂

V roce 2009 jsem přišla o práci a na malém městě, kde žiju, se nenašla práce, která by aspoň trochu odpovídala mé kvalifikaci makreting a obchod. Chodila jsem na pohovory i na asistentky, a tam mi řekli, že jsem pro ně moc dobrá. Tak, a co teď? Vždycky jsem chtěla aspoň chvilku žít v Londýně, a tak jsem se rozhodla odjet tam aspoň na rok jako aupair. Bylo mi už 28, ale co - poslední vztah skončil v troskách a potřebovala jsem prostě "změnit vzduch". 

Hnedka první rodinka, se kterou jsem mluvila, si mě vybrala a já souhlasila, že půjdu k nim. Byli trochu netradiční - lesbický pár se dvěma dětmi, tatínek bydlí jinde. O to víc mě zajímali, a tak jsem odjela.. dostala jsem se do úúžasné rodiny, plné respektu, humoru, pohody - prostě to bylo parádní! Hned vedle mého pokoje měly holky kancelář a v ní plno krásného zboží pro malé děti. Sestra jedné z nich že je spolumajitelkou této firmy a ony začínají v Anglii. Jakmile jsem se zmínila, že ráda fotím, hned mi daly práci . vyfotit nové produkty - jako přivýdělek.

Ano, ty úžasné věci byly MINENE věcičky! Tak jiné, než ty, které jsem znala od nás, plné nápadů a barev. Fotila jsem, postupem času jsem dělala i kancelářskou práci, takže to bylo vtipné - postarat se o domácnost, pak do kanceláře, pak vařit večeři a po večeři ještě rozesílat newslettery..

A jak to bylo dál? Nebojte, zase zítra si počtete 😉 

Než jsem odjela z Anglie, slavili jsme společně i narozeniny, cestovali jsme spolu a fungovali jsme prostě jako jedna rodina! 🙂