Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
zoriazz
3. srp 2012

Představujeme podložku 3v1 od Minene

Dnes bych Vám ráda představila jeden z našich nejinovativnějších produktů - podložku 3v1! 

Tato podložka je registrovaným patentem Minene, a nabízí důmyslné řešení jak využít podložku dalšími dvěma způsoby. 

Hrací podložka, která roste s Vaším dítětem.

Minene podložka 3 v 1 je inovativní produkt, který můžete pro Vaše dítě využít od narození do pěti let – což dává Vašemu dítěti roky k užívání. Jednoduše přeměňte velkou měkkou hrací podložku na příjemné hnízdečko nebo na mini sedačku.

Ohrádka- hnízdečko

Dětská ohrádka 0-4 měsíce. Když zvednete boky a sepnete je suchým zipem, rázem se z obyčejné hrací podložky stane bezpečné a zajištěné hnízdečko pro Vaše dítko. Rozměry matrace nedovolují ani větším dětem, aby se převrátily, když se opřou do bočnice – testováno!

Podložka na hraní 

Hrací podložka 0-12 měsíců. Později, když Vaše maličké je připravené poznávat více, jednoduše odepněte suché zipy a podložka se stane velkou hrací matrací, na kterou jsou připevněné měkké hračky. Matrace má tloušťku 3cm, proto je vhodná i pro hru na koberci, ale hlavně na plovoucích podlahách a linech - nemusíte chystat deky a prostěradla, stačí mít tuto báječnou podložku!

MINI SOFA 1-5 let.

A když Vaše dítě odroste z věku, kdy na matraci objevovalo svět, změní se podložka na minisedačku, na které může Vaše dítko sedět a hrát si po dlouhé roky.

tloušťka matrace: 3 cm

rozměr matrace jako hrací podložka: 132*132 cm

Bavlněný potah lze prát v pračce při teplotě do 30st.

V nabídce jsou 4 barvy - Růžová

Modrá

Fialová

a Zelená

Podložka získala ocenění časopisu JUNIOR ve Velké Británii za nejinovativnější produkt roku 2011 - a o této výhře rozhodli sami rodiče!

Pro více informací prosím navštivte náš SHOP tady na www.modrykonik.cz nebo pište do IP či na email zora.sekotova@seznam.cz

Těším se na Vaše zprávičky!

Zdraví Zorka z Minene! 

  dobra vec

  3. srp 2012
  zoriazz
  autor

  @tvvigina Minene vlastní 3 matky a samy navrhují tyto praktické věcičky 😉

  3. srp 2012