icon
1 / 1
avatar

A můžeme fakt i jen na čumendu? 🙂 tahle koláž mě nadchla 😍 ale sama nejsem moc tvořivý tvor 😔

24. led 2017
avatar
zuhur
autor

@princeznaj ano, jsou vítané i jen "čumilky" co pak hlasují, který výrobek se jim líbil nejvíc.

24. led 2017
avatar

@zuhur super 😍díky moc 😘

24. led 2017
avatar

Jé, někdo vyrábí i mýdlo? Jako mladá jsem si ho vařila, tak že bych mrkla na "inovace" 😉

24. led 2017
avatar
zuhur
autor

@paullet to je jen barevná inspirační koláž. Od včerejška máme béžovo-bílé téma.

25. led 2017
avatar

@zuhur škoda 😔

25. led 2017