Už jsem vás dlouho nelákala do naší skupinky https://www.modrykonik.cz/group/6861/ Tentokrát tvoříme v něžné bílo-béžové. Vítány jsou všechny tvůrčí duše a také jen ty zvědavé 😉
zuhur
autor@princeznaj ano, jsou vítané i jen "čumilky" co pak hlasují, který výrobek se jim líbil nejvíc.
24. led 2017
@zuhur super 😍díky moc 😘
24. led 2017
Jé, někdo vyrábí i mýdlo? Jako mladá jsem si ho vařila, tak že bych mrkla na "inovace" 😉
24. led 2017

A můžeme fakt i jen na čumendu? 🙂 tahle koláž mě nadchla 😍 ale sama nejsem moc tvořivý tvor 😔