Byla jsem na testu těhotenské cukrovky, po tom, co jsem tam zkolabovala, tak mi dnes ještě k tomu volala sestřička, že to nedopadlo dobře, tak zítra zase na gyndu:(((
zurkova
autornechápu to, sladké skoro vůbec nejím, při prvním těhu jsem cukrovku neměla.
27. dub 2011
mě bylo taky hrozně zle a cukrovku taky nakonec mám. Ničeho se neboj,měření cukru i dieta je v pohodě... A navíc je to na pár měsíců,takže se to dá v pohodě zvládnout.
27. dub 2011
Já jim tam taky málem zkolabovala 🙂.. a výsledky zítra.. doufám, že cukrovku nemám.
27. dub 2011
Jo, to znám. Já se tam pozvracela a taky sebou málem sekla :-/ Mrzí mě výsledky, asi bude dietka ...