Dnes zase další probdělá noc:( malý se pořád hňusí a hňusí v břiše. Zato dopoledne chrní jak belina🙂
Hlásím se do klubu. K čemu spát v noci, že? 🙂
31. kvě 2011
Dnes zase další probdělá noc:( malý se pořád hňusí a hňusí v břiše. Zato dopoledne chrní jak belina🙂
Hlásím se do klubu. K čemu spát v noci, že? 🙂
u nas to je taky tak🙂