Holky, měli jste někdo ke konci těhu často hlen s jasně červenou krví (zhruba každý den trochu)????
no já ke konci měla spíš špinění bylo to po těch hamiltonech co mi pořád dělali
1. srp 2011
Může takto i pomaličku a postupně odcházet hlenová zátka..
1. srp 2011
já měla jasně červený hlen až v den porodu, to mi odešla hlenová zátka... 🙂
1. srp 2011
Já už to mám 3 týdny, před 3 týdnama mi odešel jeden velký kus hlenu a od té doby každý den kousek odchází - ale nemám to s krví, ten rosol je čirý, ale prý to má každej jiné, dle doktora je vše ok - spodek se chystá
1. srp 2011
Ano, měla jsem taky, podle gynekologa normální, porod následoval asi za týden až 10 dní...