icon

Malý má strašně opruzený zadeček z toho jak pořád kaká řídko. Umývám vodou, používáme bepanthen, sudocrem a rybilku a nic nepomáhá. Co byste doporučili jiného? Plně kojíme.

avatar

Nám na opravdu hnusnou opruzeninu, na kterou nezabíralo nic jiného ( rybilka, aviril, bepanthen, sudocream a bůhví co ještě ) krásně pomohl Imazol plus - do druhého dne byla pryč 🙂

27. srp 2011
avatar

Nám pomohl pitiol 🙂

27. srp 2011
avatar

PYTIOL NEBO IMAZOL 🙂

27. srp 2011
avatar

my jsme si ted prošli průjmama.. a hrozně se mi oprudil.. a to si normálně vuuubec neoprudí.. a jediné co opravdu pomohlo byl pytiol.. vyzkoušela jsem uplně vše a ten fakt pomohl

27. srp 2011
avatar

Nám pomohl panthenol (krém nebo pěna)

27. srp 2011
avatar

Zkus spray reparateur Eryteal (olej).Ne zásyp,brečí a pálí ji při opruzení.

27. srp 2011
avatar

My používáme Purelan od Medely. Je dražší, ale ani náznak opruzeniny.

27. srp 2011
avatar

pytiol

27. srp 2011
avatar

tak tak pytiol je nej..ale jen malinko🙂

27. srp 2011
avatar

co mas za plinky? na ty ridky hovinka byly u nas nejlepsi ty pamp. premium care

27. srp 2011
avatar

pytiol, imazol

27. srp 2011
avatar
zurkova
autor

@eveluska tak ty přesně máme 🙂

28. srp 2011
avatar

tak preju, at se to brzo zlepsi 🙂 malej nikdy opruzenej nebyl, ale taky jsem slysela samou chvalu na ten imazol a pytiol nebo jak se to pise 🙂

28. srp 2011
avatar

Nám mastičky nepomáhají žádné.Jediné, co vždycky pomůže, je nesolené vepřové sádlo!!! Nedám na něj dopustit 🙂

3. říj 2011
avatar

u nas nakonec zabral Leciderm

12. lis 2011
avatar
zurkova
autor

@kombinace nakonec zabrala až fialka v kombinaci s canestenem a během 4 dnů bylo povšem 🙂

12. lis 2011
avatar

@zurkova no tak hlavne, ze se naslo neco, co nakonec zabralo!

13. lis 2011