Malý má strašně opruzený zadeček z toho jak pořád kaká řídko. Umývám vodou, používáme bepanthen, sudocrem a rybilku a nic nepomáhá. Co byste doporučili jiného? Plně kojíme.
Nám pomohl pitiol 🙂
PYTIOL NEBO IMAZOL 🙂
my jsme si ted prošli průjmama.. a hrozně se mi oprudil.. a to si normálně vuuubec neoprudí.. a jediné co opravdu pomohlo byl pytiol.. vyzkoušela jsem uplně vše a ten fakt pomohl
Nám pomohl panthenol (krém nebo pěna)
Zkus spray reparateur Eryteal (olej).Ne zásyp,brečí a pálí ji při opruzení.
My používáme Purelan od Medely. Je dražší, ale ani náznak opruzeniny.
pytiol
tak tak pytiol je nej..ale jen malinko🙂
co mas za plinky? na ty ridky hovinka byly u nas nejlepsi ty pamp. premium care
pytiol, imazol
tak preju, at se to brzo zlepsi 🙂 malej nikdy opruzenej nebyl, ale taky jsem slysela samou chvalu na ten imazol a pytiol nebo jak se to pise 🙂
Nám mastičky nepomáhají žádné.Jediné, co vždycky pomůže, je nesolené vepřové sádlo!!! Nedám na něj dopustit 🙂
u nas nakonec zabral Leciderm
Nám na opravdu hnusnou opruzeninu, na kterou nezabíralo nic jiného ( rybilka, aviril, bepanthen, sudocream a bůhví co ještě ) krásně pomohl Imazol plus - do druhého dne byla pryč 🙂